Pierwsze zwycięstwo nowego sezonu!

• autor: beng90, 2014-08-16 10:05

MKS Sokół Domaradz - Jasiołka Jaśliska    2:1

Strzelcy bramek: Michał Filipkowski i Grzegorz Augustyn

opis meczu w rozwinięciu ...

Skład naszej drużyny:
Maciej Fiejdasz, Marcin Fic, Mateusz Pilch, Grzegorz Wątróbski, Kamil Więch, Krzysztof Domaradzki (85' Marcin Gosztyła), Hubert Kuś (80' Tomasz Janusz), Grzegorz Augustyn (60' Bartłomiej Bułat), Michał Filipkowski (80' Damian Jantosz), Rafał Hus, Tomasz Pilch (80' Bartosz Mikoś)

We wczorajszym meczu Sokół pokonał gości z Jaślisk 2:1. Wynik nie odzwierciedla naszej przewagi na boisku, która momentami była wręcz miażdżąca. Niedzielny skład był bardzo eksperymentalny. Te zmiany jednak zupełnie odmieniły sposób gry naszej drużyny. Dużo podań, posiadanie piłki, ten mecz mógł się podobać. Jedynym mankamentem była skuteczność, ale miejmy nadzieję, że chłopaki poprawią ją na treningu. Goście z Jaślisk objęli prowadzenie 1:0 jako pierwsi w 18 minucie, kiedy to stoper gości wykorzystał zamieszanie pod bramką. Było to jedyne zagrożenie naszej bramki w pierwszej połowie i niestety straciliśmy gola, ale już 20 minucie po dobitce ładnego rzutu wolnego wykonanego przez Huberta Kusia - pierwszego gola w seniorach naszego klubu zdobył jeden z najlepszych strzelców trampkarzy i juniorów ostatnich lat - Michał Filipkowski. Nasza przewaga nie ustawała, a w 40 minucie wynik meczu strzałem z 20 metrów ustalił Grzegorz Augustyn.

Zawodnik meczu: Kamil Więch - niezliczona ilość przechwytów, ilość przerwanych kontrataków, niesamowity spokój biorąc pod uwagę to że grał przed stoperem na bardzo odpowiedzialnej pozycji. Dał luz w rozgrywaniu piłki i świetnie łączył linie pomocy z obroną. W środku pola razem z Krzysztofem Domaradzkim i Hubertem Kusiem stworzyli świetne trio, miejmy nadzieję, że trener konsekwentnie dalej będzie na nich stawiał. No i w końcu wiek - 16 lat. Świetny debiutancki mecz w naszych seniorach - zasłużony tytuł zawodnika meczu

autor: ~kibic 2014-08-16 10:28:14

avatar świetny mecz Panowie ! W końcu pokazaliście,że Sokół potrafi grac i walczyć, gra Kamila marzenie, więcej takich meczy !

autor: ~jogo 2014-08-16 10:52:24

avatar będą fotki z meczu??

autor: ~beng90 2014-08-16 11:14:38

avatar są już :) wystarczy wejśc w galerię :)

autor: ~winiarz 2014-08-17 10:19:15

avatar nie poznaje składu!!! Ja bym tu jeszcze zaznaczył WIELKI POWRóT MAGICA!!! :-)))

autor: ~winiarz 2014-08-17 10:20:41

avatar a pasuje dodac jeszcze statystyki zawodnikow z pierwszego meczu.

autor: ~kibic 2014-08-18 13:05:09

avatar Widzę że na stronie tylko sukcesy zamieszczacie , Nozdrzec wam wybił grę z głowy ?? :)

autor: ~beng90 2014-08-18 17:33:41

avatar do kibic: mecz był wczoraj,dziś jest poniedziałek, więc spokojnie, wszystko pojawi się w swoim czasie :> A na stronie jest wszystko zamieszczane, jeśli byś nie zauważył :)

autor: ~Wiewiór 2014-08-19 09:03:04

avatar Przyjdzie i czas na wieśniaków z Nozdrzca :) Lekka pomoc sędziów i wieśniackie zachowanie przyczyniły się w dużej mierze do ich zwycięstwa :> Spokojnie do końca sezonu jeszcze daleko a miejsce w C klasie nadal na nich czeka :)

autor: ~anonim 2014-08-19 12:11:15

avatar Wieśniackie zachowanie szczególnie rumuna z obrony szanownej drużyny Wróbelek Domaradz, który jak dziecko po strzeleniu bramki z tekstami do kibiców "co tak cicho, nie slysze was". Szkoda że mordka musiała mu ucichnąć po tym, jak w ostatnich minutach strzeliliśmy bramkę ;) Buractwo Domaradzkie na potęgę, z gorszymi wieśniakami nigdy nie miałem do czynienia ;)

autor: ~:) 2014-09-02 10:32:30

avatar anonim wystarczy że spojrzysz w lustro o ile posiadasz i zobaczysz wieśniaka :)wasz stadion nadaje się do gry trampkarzy w sumie taki poziom pokazywaliście i jakby nie sędziowie z urwanym kochones skończylibyście mecz w 7 no ale powiedzenie głupi ma szczęście w waszym przypadku w 100% jest trafne :)