Jasiołka Jaśliska 2:0 MKS Sokół Domaradz

Skład:
Bartosz Mikoś, Mieczysław Hus (46' Marcin Gosztyła), Mateusz Pilch, Maciej Fic, Bartosz Weres          (80' Paweł Wójcik), Marcin Fic, Hubert Kuś (73" Bartłomiej Turoń), Marek Stanisławczyk, Tomasz Krupa (65' Michał Filipkowski), Rafał Hus Dawid Półchłopek

więcej w rozwinięciu ...

Mecz z w Jaśliskach przegrywamy 2:0 i jesteśmy już na prawdę w arcy trudnej sytuacji w tabeli. Jeżeli chcemy uniknąć hańby, jaką zapewne będzie spadek do "C" klasy, trzeba się ostro wziąć za grę i to już od najbliższej niedzieli. Mieliśmy w tym meczu sporo pecha, a gospodarze potrafili wykorzystać grę z wiatrem w pierwszej połowie kopiąc wszystko, co było można do naszego pola karnego.
Już w niedzielę mecz u siebie, nie ma innej opcji jak wygrana.

• Komentarzy [7]
  • czytano: [950]

autor: ~Zaintresowany 2015-04-15 15:04:16

avatar Czyli Jasiołka cały mecz grała z wiatrem, a wy nie mieliście takiej szansy. Myślałem, że po 45 minutach następuje zmiana połów. Jeszcze tyle muszę się nauczyć. Pozdrawiam.

autor: ~Kibic Jasiołki 2015-04-15 15:34:38

avatar Dzięki za walkę w duchu sportowej rywalizacji dla obydwu drużyn i trzymam kciuki, żeby nasze zespoły w przyszłym sezonie spotkały się dalej w rozgrywkach B klasy.

autor: ~do zainteresowany 2015-04-15 17:09:26

avatar Nie bądź taki do przodu, bo jak wiesz, albo i nie (?) Kierunek wiatru może się zmienić w jednej chwili :) poza tym nie o to tu chodzi, gospodarze wykorzystali ten aut w 1 połowie i zdobyli 2 bramki. A Sokół nie potrafił ich dogonić, mecz skończył się przegraną.
P.S Trzymam za Was kciuki chłopaki, oby były teraz tylko same wygrane ! :)

autor: ~mój sokole 2015-04-15 19:21:27

avatar wszystkie znaki na Niebie mówią, że w tą niedzielę Sokół przełamie passę bez zwycięstwa. Sokół w C klasie - newer

autor: ~?? 2015-04-15 22:50:12

avatar Jaja sobie robicie? Pierwsza bramka owszem padła po zagraniu długiej piłki od obrońcy do napastnika, druga przecież wynikła z przechwytu piłki zawodnika z Jaślisk w środku pola i zagraniu prostopadłej piłki a reszta to już popis ich napastnika. To wy graliście długimi piłami z obrony co spowodowane było waszą niemocą w środku pola, w sumie te wasze długie piłki były jeszcze łatwiejsze dla obrony do przechwycenia. Z tego co wyliczyłem mieliście 1 groźny strzał na bramkę(do tego niecelny) a z tego wynika, że strzałów celnych nie oddaliście... Z czego Jaśliska raziły nieskutecznością i mogły spokojnie wsadzić wam 4/5 bramek.

autor: ~Mój sokole gromowładny 2015-04-17 09:21:14

avatar to fakt Sokół ma powolny rozruch na początku sezonu za to potem przejedzie się jak ,, rudy 102 ''po tabeli. Pozdro dla niedowiarków

autor: ~kibic sokoła 2015-04-18 18:44:44

avatar jak na mecz z sanem nie macie bramkarza to ja widziałem rogoza w domaradzu moze warto spróbować postawic na niego :)