I Turniej Sokół CUP 2015

• autor: beng90, 2015-11-16 20:22

Pierwszy turniej SOKÓŁ CUP 2015 mimo niesprzyjającej aury cieszył się dość sporym zainteresowaniem ze strony liczby zgłoszonych drużyn jak i kibiców przybyłych pooglądać zmagania piłkarzy. Poziom gry był wysoki jak i bardzo wyrównany w każdym z meczów i wyniki poszczególnych meczy często ważyły się do ostatniego gwizdka. Pierwszy tego typu amatorski turniej w naszej miejscowości wzbudził wiele emocji wśród zawodników którzy walczyli na 100% jak i kibiców którzy oklaskiwali każdą zdobytą bramkę i niejedne piękne parady bramkarzy. Udział w turnieju wzięli byli zawodnicy Sokoła, obecni a także kibice naszej drużyny. Miłym zaskoczeniem jest zajęcie drugiego miejsca przez drużynę „Pelikanie” która składa się głównie z 16-letnich chłopaków i jeden z nich Bartek Tomoń został królem strzelców turnieju zdobywając 7 bramek! Każda drużyna pokazała że potrafi grać w piłkę, zostawiła serce na murawie i dla każdego należą się brawa. Podsumowując turniej należy uznać do udanych, kibice jak i zawodnicy byli bardzo zadowoleni z tego że kilka osób skusiło się na zorganizowanie takiej inicjatywy. W przyszłości będziemy organizować podobne turnieje, może na większą skalę ale to już pokaże czas.

autor: ~winiarz 2015-11-17 00:31:54

avatar Brawo,brawo,brawo inicjatywa pierwszą klasa!!! Koniecznie trzeba wrócić do drużyn młodzieżowych!!! Bo zaplecze jest bardzo duże. Brawa dla wszystkich drużyn za zaangazowanie i walke a szczególnie dla zwycięzców! Jeszcze raz brawo dla zwycięzców warto było kiedyś poswiecac czas dla WAS!!! :-)))

autor: ~młodzieniec 2015-11-17 17:30:21

avatar Uwierz, Piotrek, że doceniamy Twój wkład w byłych trampkarzy/juniorów! Sam się dziwiłem, że Ci się chciało, bo w sumie nic za to nie miałeś, ale może dzięki Tobie rozpaliła się co u niektórych pasja do piłki nożnej! Gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju.

autor: ~Wiewiór 2015-11-17 17:57:41

avatar Bardzo dobry turniej. Oby w przyszłości było więcej tego typu rozgrywek :) Organizacja jak i cały turniej na najwyższym poziomie aż chciało się grać mimo padającego deszczu. Pozdro dla wszystkich obecnych w niedziele.

autor: ~robak 3013 2015-11-19 21:56:53

avatar To prawda trzeba wrócić do drużyn młodzieżowych. Jest kilku zawodników z Domaradza którzy grają w innych klubach, a dlaczego nie w Sokole?
Gdyby była druzyna juniorska to młodzi zawodnicy wskakiwali by do seniorów a tak to dołaczają do innego klubu gdzie są juniorzy i tam zostają.
Prawda jest taka że za parę lat to Sokól nie uzbiera 11 na mecz, lub bedzie się męczył w C/B klasie. Bez inwestowania w młodzież nie ma szans na dobre wyniki w przyszłości!!!