DRUGA ZAPRAWA

• autor: beng90, 2016-03-09 10:49

Mecz odbył się 6.03.2016r na stadionie w Domaradzu.

Rywalem naszej drużyny był zespół Błękitnych Jasienica Rosielna.

Więcej w rozwinięciu..

W drugim naszym meczu kontrolnym przed zbliżającym się sezonem zaprezentowaliśmy się nieco lepiej niż w pierwszym meczu. Pierwsza połowa należała do Sokoła mimo tego że Błękitni byli faworytem spotkania, którzy po rozgrywaniu piłki w środku pola oddali kilka niegroźnych strzałów które w większości mijały bramkę Sokoła. Pierwszą bramkę zdobywamy po zagraniu bocznego obrońcy piłki prostopadłej do napastnika który w sytuacji sam na sam nie myli się(Filipkowski M.). Druga bramka to majstersztyk w wykonaniu naszych zawodników, po przechwycie piłki szybka kontra, Pilch T. w środku pola zakłada siatkę zawodnikowi Błękitnych, dogrywa w boczny sektor boiska gdzie Stanisławczyk M. także zakłada siatkę przeciwnikowi i dogrywa piłkę w pole karne gdzie Filipkowski M. pakuje piłkę do pustej bramki i mamy 2:0.Druga połowa to już zupełnie inna bajka. Zmiany w składzie pokazały że pierwsza jedenastka była dobrym wyborem. Błękitni mieli przewagę w środku pola i wykorzystali błędy naszych obrońców co spowodowało utratę 3 bramek. Wynik mógł skończyć się o wiele większą stratą bramek ale dzięki bramkarzowi (obrona karnego, i kilka groźnych sytuacji) a także obrońcy który wybił piłkę z linii.Podsumowując wiemy nad czym musimy jeszcze popracować i dziękujemy KIBICOM którzy przybyli na mecz.

Sokół Domaradz – Błękitni Jasienica Rosielna 2:3(2:0) Filipkowski M. x2

autor: ~anonim 2016-03-10 10:41:21

avatar brak organizacji chaos na boisku i tylko slychac slowa podaj popatrz

autor: ~anonim 2016-03-10 14:48:50