Po 3 pkt do Głębokiego !

• autor: beng90, 2016-04-14 22:10

W niedzielne popołudnie zawodnicy Sokoła Domaradz udadzą się do Głębokiego na drugi mecz ligowy rundy rewanżowej. W rundzie jesiennej ulegliśmy na własnym boisku 1:2 drużynie z Głębokiego. Mecz na trudnym terenie i zapowiada się bardzo ciekawie i emocjonująco. Najciekawiej zapowiada się mecz dwóch pierwszych drużyn w naszej lidze gdzie LKS Górki podejmie na własnym boisku lidera z Posady Górnej. Runda wiosenna ledwo się rozpoczęła ale każdy mecz jest bardzo ważny i trzeba zbierać cenne punkty, strata jakichkolwiek sprawi problemy z włączeniem się do walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Kadra jak i zarząd w pełni zmobilizowani na niedzielny jak i kolejne mecze i jedzie do Głębokiego tylko i wyłącznie po zwycięstwo !

LKS Głębokie - MKS Sokół Domaradz

17 kwietnia 2016r. godz. 16.30

Zbiórka zawodników o godzinie 15.00 pod szatnią (jedziemy busem)

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków na mecz Sokoła !!!