MKS "Sokół" Domaradz 3:3 LKS Hłudno

• autor: beng90, 2016-05-29 14:44

MKS "Sokół" Domaradz 3:3 LKS Hłudno

Skład:

Bartosz Mikoś,Mateusz Turoń,Kamil Rogoz,Maciej Fic,Mieczysław Hus(Konrad Półchłopek 72'),Kamil Dziki,Marcin Fic,Marcin Gosztyła,Grzegorz Wątróbski,Rafał Hus,Michał Filipkowski

Bramki dla Sokoła:

Michał Filipkowski 2x

Konrad Półchłopek 1x

autor: ~Neutralny kibic 2016-05-29 15:54:04

avatar Panowie, w pierwszej połowie brak pomysłu i przegrywacie 2:0. W drugiej przebudzienie, dużo okazji i strzelone 3 bramki. Mieliście okazje ale nie sprzyjało szczęście. Co do straconych bramek to tak na prawdę bo waszych błędach. Pierwszą i tak można wybaczyć. Druga to ewidentny błąd "bramkarza". Wiadomo że bronił z konieczności i tak na prawdę nie ma się co do niego przyczepić ale bramkarz to podstawa i pasuje mieć go z prawdziwego zdarzenia w każdym meczu. 3 bramka to błąd pomocnika, strata i w rezultacie bramka. Szkoda 2pkt bo na pewno by się przydały. Zostało 3 kolejki i mecze z czołówką. Nic nie musicie ale na pewno możecie i chcecie. I choć może nawet 3 zwycięstwa nie dadzą awansu to na pewno dzięki temu zmażecie te plamy z ostatnich meczy. Chwała za walkę do końca. Powodzenia:)

autor: ~anonim 2016-05-29 16:05:09

avatar litości, Z takimi cieniasami sobie nie poradzić!

autor: ~kol 2016-05-29 16:42:30

avatar No troche do b klasy brakuje ?ale nawet dało się ten mecz oglądać ? ja osobiście wolałem 2 połowe coś sie działo !!dramaturgia , walka o piłę , troche siłowej walki brakło ale nie było zle !! a aaa ty anonim przypomne ci ze hłudno zremisowalo z wice liderem górkami !!!!

autor: ~kol 2016-05-30 08:14:49

avatar panowie z jaćmierza już zaczeli kupować mecze !!!

autor: ~Trener 2016-05-30 09:23:22

avatar anonim dawaj na boisko

autor: ~anonim 2016-05-31 11:01:00

autor: ~JKS 2016-05-31 13:43:40

avatar Jaćmierz niczego nie kupuje, Dydnia zaczęła mecz w 11, dwie szybkie kontuzje i po wszystkim, chłopaki stwierdzili, że nie ma sensu się męczyć w 9 w upale.
PS. Powodzenia w niedziele

autor: ~msd91 2016-05-31 17:34:53

avatar Sezon juz stracony nie ma co sie oszukiwać!!! Trzeba mysleć o przyszłym sezonie. Może załozyć druzynę juniorów? Myslę że to jest dobre rozwiąznie jeśli by tylko chłopaki chcieli!!! Ławka rezerwowych nie jest za bogata 3,4 rezerwowych zdecydowanie za mało a gdyby byli juniorzy to paru można by było włączyć do gry w seniorach, chyba że klubu nie stac na taki krok w co bardzo mocno wątpie!!!

autor: ~kol 2016-06-01 12:24:15

avatar ha ha ha juniorów ? tak na zdrowy rozsądek 15 jakich kolwiek zawodników trudno pozbierać na mecz a co dopiero młodych ? i tu jest problem? nie ma mody na piłke !! młodzi wolą imprezować i bawić się jak kopać w piłę

autor: ~odp ~kol 2016-06-02 08:59:18

avatar masz trochę racji jednak fajnie by było mieć zaplacze na następny sezon i w razie "w". to nie muszą być nawet chłopaki na 17,18 lat tylko nawet młodsi. Ważne żeby się rozgrywali. Trzeba do tego jednak kogoś kto się tym zajmie no i chętnych zawodników

autor: ~anonim 2016-06-03 09:16:05

autor: ~kog 2016-06-03 13:23:53

avatar fajnie by było mieć juniorów ale czy będa chętni ???? co do jednego trenera to ktoś chyba zarty sobie robi !! a mecz derbowy przy jednym trenerze to jak by miał wyglądać??? klubowi trzeba zawodników i troche chęci !!miejmy nadzieje ze w następnym sezonie dojdzie ludzi do kopania!!!

autor: ~B klasa 2016-06-03 20:46:23

avatar nie wiem skąd taki pesymizm panuje na tej stronie, przecież jest szansa na gre w B klasie, to nie jest wcale trudne... fuzja z Golcowo i już gramy wyzej! hip hip hura!

autor: ~B klasa 2016-06-03 20:50:08

avatar dodam tylko że czekały by nas mecze z Brzozovią czy Jasienicą, czyż nie warto?

autor: ~loqe 2016-06-03 21:51:57

avatar Napewno warto walczyc do samego końca, a awans nie przyjdzie sam, trzeba na niego zapracować. Anonimie nawet najlepszy trener tutaj nie zrobi nic jeśli zawodnicy nie beda chodzic na treningi to po co dobry trener? Na mecz jest zdecydowanie za mało zawodników i teraz pytanie dlaczego? Dlaczego niektóre osoby z Domaradza nie grają w "Sokole" tylko w innych klubach? Oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłoby założyc juniorów i trampkarzy choc nie wiem czy będą chętni. Trzeba mysleć o przyszłości bo za kilka lat może byc tak że nie bedzie jedenastki na mecz!!! Kilku zawodników wyjedzie za granice, kilku zrezygnuje z gry i po wszytkim !!!

autor: ~kol 2016-06-04 07:42:33

avatar I ktoś w końcu to powiedział niektórzy zawodnicy wolą grać po innych klubach niż we własnej miejscowości!!! zamiast walczyć o b klase i co im to da ze bedą grać gdzie indziej????szkoda naprawde szkoda

autor: winiarz 2016-06-05 09:37:20

Profil winiarz w Futbolowo Witam wszystkich po dlugiej nieaktywnosci na stronie. Nie będę sie rozpisywal na temat tych wzzystkich komentarzy w kazdym jakas prawda jest. Ale najwazniejsze jest to ze chlopaki wychodzicie na boisko i chcecie jeszcze zeby cos bylo w tym Domaradzu. Chce powiedziec ze chlopaki nie maja zadnych korzysci z tego wiec miejcie to na mysli. Krytykujecie wszystko dookola a nikt nie pogratuluje bramki KONDZIA! :-) KONDZIO GRATULUJE I OBY TAK DALEJ!! cieszy ze mlodziez strzela oj cieszy. Myslcie o druzynie młodzieżowej musowo ludzie sie znajda

autor: winiarz 2016-06-05 09:43:35

Profil winiarz w Futbolowo Zmiana Mieciu- Kondzio bezcenna trzeba bylo to uwiecznic na jakiej fotce. Ikona Sokola z przyszloscia Sokola hehe :-) Powodzenia! Tak jak to spiewali kiedys SOKOL MY A NIE WY!