statystyki szczegółowe

Aktualności

LIDER ZATRZYMANY !!!

• autor: beng90, 2017-05-01 12:03

W niedzielne przedpołudnie podejmowaliśmy na własnym boisku lidera naszej grupy a zarazem niepokonaną do tej pory drużynę. Mecz rozpoczął się niezbyt dobrze dla nas ponieważ tracimy bramkę około 5 minuty meczu po mocnym strzale zawodnika gości od słupka. Później goście prowadzili grę lecz Sokół dobrze się bronił i nie pozwalał na zagrożenie swojej bramce. Swoje okazje stwarzaliśmy poprzez kontry których było dosyć sporo. Jedna z nich około 40 minuty, zakończyła się faulem bocznego pomocnika w okolicy narożnika pola karnego. Do rzutu wolnego podchodzi M.Turoń, i celnym mocnym strzałem umieszcza piłkę w okienku bramki i mamy 1:1.

Druga połowa podobna, goście prowadzili grę i nie pozwalali nam rozgrywać piłki, nękaliśmy ich tylko kontrami które były bardzo skuteczne. Prostopadła piłka do M.Filipkowskiego który jest faulowany w polu karnym i sędzia bez zastanowienia pokazuje na "wapno". Do karnego podchodzi T.Pilch i mamy 2:1. W szeregach gości bardzo wielkie zdenerwowanie co chyba im zaszkodziło ponieważ znowu kontrujemy i Tomasz Pilch wkręcając w polu karnym dwóch obrońców w murawę mija ich i zakłada "siatkę" bramkarzowi i mamy 3:1. Ostatnie 15 minut to totalna przewaga gości którzy starali się za wszelką cenę strzelić nam bramki ale obrona spisała się bardzo dobrze jak i bramkarz dla którego był to pierwszy mecz między słupkami, brawo Grzegorz Augustyn!!

Sokół Domaradz - Victoria Niebocko 3:1(1:1)